پیام فرستادن

Jining Keystone Hydraulic Co.,Ltd

 

Jining Keystone Hydraulic Co.,Ltd

 

سازنده حرفه ای موتورهای هیدرولیک اوربیتال، شیرها و واحد فرمان

Free call Video chat
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
مارک های: کرسترن
تعداد کارمندان: 100~300
فروش سالانه: 18000000-20000000
سال تاسیس: 2003
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

Jining Keystone Hydraulics Co., Ltd.در زادگاه کنفوسیوس و منسیوس واقع شده است - منطقه توسعه اقتصادی و فناوری جینینگ، استان شاندونگ، در نزدیکی کانال بزرگ پکن-هانگژو، تنها 30 دقیقه با فرودگاه جینینگ کوفو و ایستگاه راه آهن پرسرعت پکن- شانگهای، تنها 10 دقیقه فاصله دارد. دور از ورودی بزرگراه Jining-Xuzhou، ترافیک بسیار راحت است.


کیستون هیدرولیکس یک شرکت تخصصی است که در زمینه تولید محصولات سیکلوئید هیدرولیک فعالیت می کند.این شرکت دارای کارگاه های استاندارد مدرن و تجهیزات فرآوری با دقت بالا و همچنین فرآیند و فناوری پیشرفته ساخت قطعات هیدرولیک دنیا، سیستم تضمین کیفیت عالی و تیمی از پرسنل فنی مجرب و حرفه ای در زمینه صنعت هیدرولیک می باشد.ما شرکتی هستیم که بر اساس تحقیق و توسعه استاندارد بین المللی درجه یک تأسیس شده و به ارائه موتورهای هیدرولیک با کیفیت بالا اختصاص یافته است.شرکت ما عمدتا سری موتورهای هیدرولیک KM1، KM4، KM5، KM6، KMT، KMV، KMER، موتورهای چرخ، موتورهای ترمز و انواع دریچه های هیدرولیک را تولید می کند که به طور گسترده در ماشین آلات ساختمانی، ماشین آلات کشاورزی، ماشین آلات پلاستیکی، ماشین آلات ماهیگیری استفاده می شود. ، ماشین آلات معدن و سایر زمینه ها.ما عمدتاً با ارائه خدمات پشتیبانی و بازار پس از فروش به شرکت های تولید داخلی، شرکت های مجموعه هیدرولیک خدمات ارائه می دهیم.محصولات ما همچنین به اروپا، ایالات متحده، آمریکای جنوبی، آسیای جنوب شرقی و سایر کشورها و مناطق صادر شده است.


ما متعهد به هدف ساختن یک شرکت تولید قطعات هیدرولیک در سطح جهانی با فرهنگ سازمانی و اصل عملیات "روح علمی، کار سخت مستمر، وجود یک قرن" هستیم.ما احیای صنعت ملی را به عنوان مسئولیت شرکت خود می دانیم.ما به برتری اعتباری، تعالی کیفیت و نوآوری مداوم اعتقاد داریم.توسعه بلندمدت، فلسفه تجاری شرکت است.

 

ما مشتاقانه منتظر همکاری صمیمانه با دوستان از مناطق داخلی و خارجی برای دستیابی به توسعه برد-برد هستیم.

تاریخ

تاسیس در سال 2003 تا کنون.

 

ما در حال افزایش مقیاس تجارت و مشتریان در سراسر جهان هستیم.ما با شهرت خوب خود اعتماد مشتریان خود را جلب کرده ایم.این به نوسازی کشور ما و ارتقای مبادلات اقتصادی و فنی با سایر نقاط جهان کمک می کند.ما همچنین مشتاق تقویت دوستی با سایر کشورها و ایجاد تأثیر مثبت هستیم.


ما صمیمانه امیدواریم که شما و ما با هم، دست در دست هم آینده ای باشکوه بسازیم.

سرویس

از آنجایی که در تمدن اجتماعی بشری و پیشرفت علم متولد شده است، با عملکرد عالی و جامع خود در بسیاری از زمینه ها که به طور گسترده در اقتصاد ملی مورد استفاده قرار می گیرد، نقش مهمی در پیشرفت اجتماعی و توسعه اقتصادی ایفا می کند.تاریخ توسعه صنعت هیدرولیک شاهد توسعه نیروی هیدرولیک و جامعه، اقتصاد و زندگی مردم بوده است.

Jining Keystone Hydraulic Co.,Ltdاین یک کارخانه معروف هیدرولیک در چین است و یک تولید کننده حرفه ای است که موتورهای مداری هیدرولیک و واحدهای فرمان با کیفیت بالا را مطابق با استانداردهای درجه یک بین المللی توسعه داده و تولید کرده است.ما صمیمانه مشتاق همکاری با شما هستیم تا محصولات با کیفیت بالا و خدمات رضایت بخش را به شما ارائه دهیم.

تیم ما
حدود 300 کارمند در کارخانه ما وجود دارد که 55 نفر از آنها مهندس هستند.
 

خوش آمدید مشتریان از سراسر جهان از وب سایت ما دیدن کنید و در صورت نیاز به ما اطلاع دهید، ما مشتاقانه منتظر ارائه خدمات خوب به شما هستیم!

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما